Ziyaretçi.
Hoş geldin! Forumun tadını çıkar.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 79
Star TV Sakla Beni Bölüm Fragmanları, Bölüm Fotoğrafları ve Bölüm Basın Özeti
SAKLA BENİ 4. BÖLÜM FRAGMANI

SAKLA BENİ 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 4. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

F_jT6c4WAAYP95Q?format=jpg&name=large

F_jT7ZwWAAICMbL?format=jpg&name=large

F_jT8LUWQAA5hAt?format=jpg&name=large

F_jT9DcWAAURtoK?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 4. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Naz'a ayrılık kararını açıklayacağı sırada İncila'nın ortaya çıkması Mete için büyük bir şok etkisi yaratır. İncila'nın gerçekte kim olduğunu öğrenmesiyle tüm planları çıkmaza giren Mete, kandırıldığını düşündüğü için bir öfke patlaması yaşar.

Büyük hayal kırıklığı hisseden Mete, herkesi şaşırtacak bir karar alarak Naz ile gelecek hafta evlenmek istediğini söyler. Bu karar Naz'ı bulutların üzerine çıkarırken, tüm bu gelişmeleri yanı başında sessizce izlemek zorunda kalan İncila'yı çok yaralar.

Oğlunun Naz ile evlenmesine razı olmayan Gülten, Mete'ye herkesi şaşırtacak bir şart koşar. Kına gecesinde yaşanan bir karışıklık birbirine hem aşık hem de kızgın ikiliyi sürpriz şekilde bir araya getirirken, Mete'nin suçlayıcı tavırlarına daha fazla tahammül edemeyen İncila, bu gizli ilişkiyi gözler önüne serebilecek tehlikeli bir adım atar.

F7-6_OCXkAAUon0?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 5. BÖLÜM FRAGMANI

SAKLA BENİ 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 5. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

GAGdfKgXkAECrGT?format=jpg&name=large

GAGdb1jWYAAx5xb?format=jpg&name=large

GAGdsSnW4AAugx1?format=jpg&name=large

GAGdc74XsAI0U2V?format=jpg&name=large

GAGdeD3WsAA6m7x?format=jpg&name=large

GAGdtqcW4AABhuJ?format=jpg&name=large

GAGdu-aW4AAddYL?format=jpg&name=large

GAGdwgCW0AAdWWg?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 5. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

İncila'nın Mete'ye attığı tokadı gören Naz büyük bir şaşkınlık yaşarken, zor bir durumda kalan ikili Naz'a ve ev halkına en uygun açıklamayı yapmaya çalışır. Bu son gelişme tüm şimşekleri İncila'nın üstüne çekerken, Naz'ın tüm gücüyle onun arkasında durması İncila'nın yaşadığı suçluluk duygusunu daha da artırır.

İncila ve Mete git gide daha büyük bir çıkmaza girerken, kızını İncila'dan uzak tutmak isteyen Filiz, Müberra ile sorunu çözecek bir plan için harekete geçer. Bu planı halasından öğrenen İncila, içine sıkıştığı çıkmazdan kurtulabilmek için mücadele ederken yanlış birine güvendiğinin farkında değildir.

Düğün günü Filiz’in ani hamlesiyle herkes için içinden çıkılmaz hale gelirken, İncila’nın bir kaçış planı peşinde olduğunu öğrenen Mete onunla yüzleşir. İncila tüm suçlamalarına rağmen Mete’nin karşısında dik durmaya çalışırken bu sefer zor bir karar vermesi gereken kişi Mete olacaktır.

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 6. BÖLÜM FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 6. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

GAlJEYJWEAAF89o?format=jpg&name=large

GAlJCwSXoAE19dt?format=jpg&name=large

GAlJFR_WEAAnAW9?format=jpg&name=large

GAlJGV6WIAAig58?format=jpg&name=large

GAlJPlHWkAE2Z90?format=jpg&name=large

GAlJRO1WQAAZD-z?format=jpg&name=large

GAlJSp-XEAAnPBF?format=jpg&name=large

GAlJT6_WEAAV9TW?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 6. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Naz'a ihanet edemeyeceğini ve kavuşmalarının imkansız olduğunu düşünen İncila, canı acıyarak da olsa Mete'nin yaptığı teklifi reddeder. Bu cevap Mete'yi hayal kırıklığına uğratırken, son bir defa vazgeçmeyi düşünse de artık geri dönüşün mümkün olmadığını anlayıp Naz ile nikah masasına oturur.

Bu gelişme İncila ve Mete arasındaki engelleri daha da büyütürken, İncila'nın gitmesini istemeyen Mete onu ikna edememenin öfkesini ve çaresizliğini yaşar.

Diğer yandan Mete ile evlenmek Naz'ı çok mutlu etse de, düğünde yaşananlar onun gerilim dolu bir gece geçirerek tekrar anne evine dönmesine neden olur. Bu gelişme iki aile arasındaki iplerin daha da gerilmesine neden olurken, Naz, Kont Ziya’nın ezici otoritesiyle tanışmanın şokunu yaşar.

Birlikte büyüdüğü Naz'ın ve sevdiği adamın hayatından sonsuza dek çıkmaya karar veren İncila bir yolculuğa kanat açmak üzereyken, Mete’nin ondan kolay kolay vazgeçmeyeceğinin farkında değildir.

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
GANEGx0WsAAn5gi?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler: