Ziyaretçi.
Hoş geldin! Forumun tadını çıkar.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 79
Star TV Sakla Beni Bölüm Fragmanları, Bölüm Fotoğrafları ve Bölüm Basın Özeti
SAKLA BENİ 10. BÖLÜM FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 10. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

GC1f_QWXYAAGLiI?format=jpg&name=large

GC1gCw8XsAAN-X3?format=jpg&name=large

GC1gAg0XoAAKzWn?format=jpg&name=large

GC1gBnBXgAA3nll?format=jpg&name=large

GC1gMTaXcAEYnEW?format=jpg&name=large

GC1gNziXkAAjQwi?format=jpg&name=large

GC1gPYdWYAAWK0C?format=jpg&name=large

GC1gQ2iXkAA2ugf?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 10. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Naz'ın evlilik için ikna etmesiyle devreye giren Ozan durumu Kont Ziya'ya açarken, iyice köşeye sıkışan Mete ve İncila arasında şefkatli ama buruk bir konuşma geçer. Harekete geçen Ziya soluğu Atıf'ın evinde alır, şaşkınlığa uğrayan aileler ise en doğru kararı verebilmenin telaşına düşer. İncila'yı ikna etmek için çabalayan Naz, Ozan ile evliliklerinin formaliteden ibaret olacağını söyler.

Kadir'e yaşatacağı acıdan dolayı üzülen ve Mete'den uzak yeni bir yaşam kurmak isteyen İncila ise hayatına dair önemli kararları kendinin alamıyor olmasından mutsuzdur. Ozan ile olası evliliği engellemek isteyen Füsun, İncila'yı çok zorlayacak bir konunun üstüne giderken, İncila kapalı kapılar ardında kendiyle ilgili önemli gerçeklerin konuşulduğundan habersizdir.

Mete ve Naz, Kadir konusunu artık tamamen kapatmak isterken, İncila'ya dair önemli bir gerçeği öğrenen Kont Ziya herkesi şaşırtacak bir hamle yapar.

F7-6_OCXkAAUon0?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 11. BÖLÜM FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 11. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

GDZP1ZXW0AA0t8a?format=jpg&name=large

GDZP1ZWXcAAIyIo?format=jpg&name=large

GDZP1ZdXoAAcKCi?format=jpg&name=large

GDZP1ZeXMAAGShT?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 11. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Ziya Bey'in kararıyla Kadir'in yeniden sahneye çıkması Naz'ın, İncila'yı Ozan ile evlendirme hayallerini suya düşürür. Bu karar ortamı yeniden kaosa sürükleyip Atıf ve Ziya'yı karşı karşıya getirirken, öfke kılıçlarının bir kez daha çekilmesine neden olur. Kendi kararlarını almak için adım atmak isteyen İncila, Kadir ile nişanı atar. İncila'nın Ozan ile evliliğinin kaldığını öğrenen Müberra büyük bir hayal kırıklığına uğrarken, İncila kendini sokakta bulur.

İncila'yı nankörlükle suçlayan Naz ona yaptığı baskıların dozunu artırırken, bu zorba tavırlardan rahatsız olan Mete, gidişata son vermek için Naz ile karşı karşıya gelir. Filiz, İncila ile ilgili büyük gerçeği öğrenmenin şokunu yaşar. İncila'yı kaybetmek istemeyen Naz, Kadir ile bir anlaşma yapar. İçinde sıkıştıkları çıkmazları ve kaosu geride bırakmak isteyen Mete ve İncila, yeni bir hayata yelken açmanın hazırlığındayken, Naz hiç beklenmedik bir haber verir.

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 12. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

fbf594c4-c5c7-4e5e-aec5-6483439e7e63.jpg

c4026f08-387f-462c-bc28-5cfd89ff2d1a.jpg

75024c2b-3386-4a32-b008-c98f74133228.jpg

d3858fcc-dd4b-438e-980a-7e380753f047.jpg

1633ed6d-9df6-4661-8295-581e71636dfd.jpg

7845b383-7d24-4e5f-8352-8d0b8cff37cb.jpg

ec191bf7-5cc6-4d0c-a3bd-8389663ede10.jpg

02cb3d65-0c4e-448b-a78e-6f2f324aed07.jpg
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
SAKLA BENİ 12. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Her şeyi geride bırakarak İncila ile yeni bir hayata başlamaya karar veren Mete, Naz'ın hamilelik haberiyle büyük bir şaşkınlık yaşar. Mete'nin bu habere yeterince sevinmediğini hisseden Naz hayal kırıklığına uğrarken, sevdiği adama kavuşmaya bir adım kalmışken hüsrana uğramak İncila'yı bir kez daha derinden üzer.

Bir yandan İncila'yı yüzüstü bıraktığı için acı çeken Mete, bir yandan da geçmişte babasının annesine yaşattıklarını Naz'a yaşatmak istemiyordur. Hamilelik haberini herkese duyurmak isteyen Naz iki aileyi sürpriz bir akşam yemeğinde bir araya getirirken, bebek haberi Kont Ziya ve Atıf arasındaki buzların bir nebze olsun çözülmesini sağlar.

Filiz, İncila'yı hem aileden hem de Naz'dan uzaklaştırmak için harekete geçer. Bu durum onu kızı ile karşı karşıya getirirken, Naz inanmakta zorlanacağı büyük bir gerçekle yüzleşir. Ne kadar çabalasa da hayatın ona biçtiği rollerin içinde sıkışıp kalan İncila, görünmeden yaklaşan büyük bir tehlikeyle başa başa kalır.

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
GERUhu5XsAA1UNM?format=jpg&name=medium
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler: