Ziyaretçi.
Hoş geldin! Forumun tadını çıkar.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 13 Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0 204
ATV Ben Bu Cihana Sığmazam Bölüm Fragmanları, Bölüm Fotoğrafları ve Bölüm Basın Özeti ...
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 65. BÖLÜM FRAGMANI

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 65. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 65. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

GMUQHpJWcAAw5Gp?format=jpg&name=large

GMUQHoGXAAAJJDl?format=jpg&name=large

GMUQFdXXgAAyT2B?format=jpg&name=large

GMUQHoBXkAAh1_n?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 65. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Cezayir yaptığı plan sonucunda Erman’ı ele geçirmeyi başarır. Erman şimdiye kadar yaptığı tüm kötülüklerin hesabını vermek zorundadır. Öte yandan Tura adlı bir bela ortaya çıkar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Tura’nın amacı Cezayir’den geçmişin intikamını almaktır.

Leyla, bebeğinin cinsiyetini öğrenmenin sevincini ailesiyle paylaşır. Fransa’daki karanlık geçmişi nedeniyle zor durumda olan Arzu, kızı Ada’yı kullanarak Cezayir’den yardım ister. Elif, Arzu’nun oynadığı oyunu açığa çıkarmaya çalışırken kendisini bir oyunun içinde bulacaktır.

Cezayir, Gedikali’nin fabrikasını alan gizemli ismin Tura olduğunu öğrenince harekete geçer. Tura ise Vedat’ı ele geçirerek çoktan hamlesini yapmıştır. Atakan, Cezayir ve Tura’yı bir araya getirir. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin buluşması Tura’nın bir başka sürprizine gebedir.

F-WCJlCWgAEzndK?format=jpg&name=medium
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 66. BÖLÜM FRAGMANI

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 66. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 66. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

GNcgQdeW4AAwZDy?format=jpg&name=large

GNcgQrQWAAA8CRU?format=jpg&name=large

GNcgOwAWMAE2Ksd?format=jpg&name=large

GNcgYOwWMAAAPiq?format=jpg&name=large

GNcgZLSWkAAg0jk?format=jpg&name=large

GNcgacxXYAA1QdM?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 66. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Cezayir, Atakan’ın ölümü sonrası gelen istihbarat görevlisi Belkıs tarafından sorgulanır. Tura, şüpheleri Cezayir'e yönelttikten sonra silah sevkiyatı için hazırlıklarını hızlandırır. Cezayir, Belkıs’a Tura’nın gerçek yüzünü göstermek için harekete geçer.

Leyla, hareketlerinden şüphelendiği Arzu’yu yakın takibe alır. Leyla’nın güvenini kazanmak için Raziye’yi kullanan Arzu’nun başı Fransa’daki geçmişi nedeniyle beladadır. Arzu kendi planlarını kurarken, hiç beklemediği anda karşısına çıkan sürpriz kişi ona büyük bir şaşkınlık yaşatacaktır.

Cezayir, Tura’yı geçmişi hatırlatarak uyarır. Tura, Cezayir’i yalnız bırakmak için hedefine bu kez Sandıkçıoğlu’nu alır. Cezayir, Tura’nın planlarına engel olmaya çalışırken bir kez daha sevdiklerinin ölüm kalım mücadelesine tanıklık etmek zorunda kalacaktır.

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 67. BÖLÜM FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 67. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

fc50c444-ff94-4afb-bb79-59a501362ffa.jpg

347145c3-cb3a-4ab0-8a52-b6cf1e55cfa2.jpg

de0fda82-941c-404a-858d-8f7e0751f8ce.jpg

77f1d22a-6b76-407c-9fbe-759388b17466.jpg
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 67. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Cezayir, Habip ve Pırıl’ın intikamını almak için harekete geçer. Belkıs araya girerek Cezayir’den Tura’nın yaptıklarına dair kanıt getirmesini ister.

Tura, bir yandan Cezayir’in tanığı Sandıkçıoğlu’nun konuşmasını engellemek, diğer yandan da yaptıklarını sorgulamaya başlayan Rus istihbaratından kurtulmak zorundadır. Leyla’dan beklediği desteği alamayan Suna, Arzu’nun sırlarını öğrenmek için harekete geçer. Arzu ise Tura’nın baskısıyla iyice köşeye sıkışmıştır. Arzu’nun gerçek yüzünü ortaya çıkaracak olay, evdeki gerilimin de doruğa çıkmasına neden olacaktır.

Cezayir, Tura’ya hiç beklemediği bir karşılık vererek dengeleri değiştirir. Tura ise hem Cezayir’den hem de Ruslardan kurtulmak için büyük bir tuzak kurar. Nefeslerin tutulduğu finalde Cezayir, ailesi ve Tura’nın istekleri arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
GOBldURWYAAoePT?format=jpg&name=medium
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler: