Ziyaretçi.
Hoş geldin! Forumun tadını çıkar.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 92
NOW Şahane Hayatım Bölüm Fragmanları, Bölüm Fotoğrafları ve Bölüm Basın Özeti ...
F9XaxeBW0AAcer4?format=jpg&name=medium

“Bazıları şanslı doğar, bazıları şansını sonuna kadar zorlar.”

ŞAHANE HAYATIM TANITIM FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 2. TANITIM FRAGMANI

ŞAHANE HAYATIM 3. TANITIM FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 1. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

F9rZ5V8WsAAGt6A?format=jpg&name=large

F9rZ3IjW8AAQxIx?format=jpg&name=4096x4096

F9rZ4TEWEAAj_nP?format=jpg&name=large

F9rZ60ZXYAAkzCy?format=jpg&name=4096x4096
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 1. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Derin uçurumların ve ayrıcalıklı insanların dünyasında başarılı, burslu, matematik şampiyonu bir genç kız… Etrafını sarmış ilgisizliğe, sevgisizliğe, hoyratlığa rağmen hayallerini ayakta tutmaya çalışıyor. Hayatın her hücresine işlemiş adaletsizlik ise onu çok büyük bir seçim yapmaya ve haydut olmaya zorluyor. Genç Şebnem bu gidişata karşı durmayı bırakıp, rüzgarı arkasına almaya karar veriyor. Çünkü bazen bir kızın bir şeyler yapması lazım.

Gümüşçülerin gelini, cemiyetin kraliçesi Şebnem… Güzelliğiyle ve tarzıyla göz kamaştırıyor. İki çocuğu ve gözde kocasıyla şahane hayatının tadını çıkarıyor. Ve istediği evi aldırmak için kimsenin aklına gelmeyecek planlar yapıyor. Ancak bu tatlı gidişat, beklenmedik bir misafirle tehlikeli bir fırtınaya tutuluyor. Şebnem’in kimsenin bilmediği karanlık geçmişinden çıkıp gelen Niyazi, hayallere sığmayacak fedakarlıklarla kurduğu bu hayatı onun başına yıkmaya yemin etmiş.

Şebnem, Niyazi tehlikesini başından atmak için ne gerekiyorsa yapacak. Fakat işler hiç de onun istediği gibi gitmeyecek ve sonunda kendini çetin bir ayakta kalma savaşı içinde bulacak.
Canavarlara karşı tek başına savaşırken, gerçek benliğini keşfedecek olan Şebnem, kendi hikayesini cesurca baştan yazacak.

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 2. BÖLÜM FRAGMANI

ŞAHANE HAYATIM 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 2. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

F-UMP4TWMAA1vRP?format=jpg&name=large

F-UMOu7WIAADW1I?format=jpg&name=large

F-UMMkxWcAAsH1m?format=jpg&name=large

F-UMNj4X0AEErKT?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 2. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Yıllar sonra karşısına çıkan Niyazi yüzünden, Şebnem’in bütün hayat düzeni alt üst. Sıkı durmaya, toplamaya çalışıyor ama her şey dağılmak üzere! Bacağına aldığı bıçak yarası gün geçtikçe kötüleşiyor. Onur’un davranışları gittikçe tuhaflaşıyor. Binbir fedakarlıkla kurduğu şahane hayatı başına yıkıldı yıkılacak. Ama Şebnem pes etmemeye kararlı! Peki bu cendereden nasıl kurtulacak?

Başındaki dertler yetmiyormuş gibi yaklaşan dernek seçimleri için lobi faaliyeti yapmak zorunda olan Şebnem, cemiyet hayatının kraliçesi olma şansını elinden kaçırmak istemiyor. Etki alanı giderek arttıkça Aysel’in sınırlarını zorlamaya, onu kendine daha çok düşman etmeye başlıyor. Acaba Aysel yıllardır tahammül ettiği Şebnem’in artık ipini çekmeye mi hazırlanıyor?

Küçük bir ayrıntıdan Şebnem’in peşinde düşen Mesut’un şüphesi, Şebnem’le görüştükten sonra kocaman oldu. Bunun arkasını bırakmamaya kararlı. Niyazi’yle Şebnem arasında mutlaka bir bağlantı var ama ne? En iyisi Şebnem’in geçmişine, İzmir’e kadar gidip bakmak. Eyvah! Şebnem bu kadar kısa sürede yakalanacak mı gerçekten?

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 3. BÖLÜM FRAGMANI

ŞAHANE HAYATIM 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 3. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

F-0pAwwW0AARQFa?format=jpg&name=large

F-0pB0FXkAAhPDt?format=jpg&name=large

F-0pDsHWwAAlo9y?format=jpg&name=large

F-0pFbCWoAAOx4L?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 3. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Mesut, Şebnem’in peşini bırakmıyor! İzmir’deki geçmişini araştıran, yolu eski okuluna düşen, Arzu’yla bile konuşan Mesut, bu sosyetik ve pırıltılı kadının sırrını çözmek üzere mi gerçekten? Yoksa peşine takılıp İstanbul’a kadar gelen gizemli yabancı, Mesut’u bambaşka, karmaşık bir yola mı sokacak?

Şebnem’in ise derdi başından aşkın! Niyazi karşısına çıktığı günden beri, çok büyük fedakarlıklarla kurduğu bu şahane hayat resmen su sızdırıyor. Mesut korkusu, dernek başkanlığı, cemiyetteki yerini koruma telaşı derken başına yepyeni bir bela açılıyor: Melisa!

Onur’un eski sevgilisi olan Melisa yıllar sonra çıkageliyor. Hem de baya iddialı bir şekilde… Amacı ise çok belli: Uzun zaman önce Onur’u elinden alan Şebnem’den, onu geri almak. Elbette ki arkası boş değil… Aysel, Şebnem’den kurtulma planları için düğmeye bastı.

Melisa’yla sırt sırta operasyona başlıyorlar!
Ama Şebnem’in herkesle ve her şeyle savaşacak gücü var! Keskin zekası ve hiç düşmeyen dirayetiyle üstüne gelen herkesi püskürtmeye hazır!

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:

Hızlı Cevap
Konu

Hızlı Menü: