Ziyaretçi.
Hoş geldin! Forumun tadını çıkar.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 92
NOW Şahane Hayatım Bölüm Fragmanları, Bölüm Fotoğrafları ve Bölüm Basın Özeti ...
ŞAHANE HAYATIM 4. BÖLÜM FRAGMANI

ŞAHANE HAYATIM 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 4. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

F_Xuin3XQAAJ1yr?format=jpg&name=large

F_XsRErXwAAJ_Za?format=jpg&name=large

F_XsR6EWoAAJ302?format=jpg&name=large

F_XsS30X0AAmU1o?format=jpg&name=large

F_XsTxLXQAAJwvl?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 4. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Şebnem’de sabır taştı! Melisa’nın burnunun dibine kadar girmesi Şebnem için son damla oldu! Önünde iki yol var: Ya Onur’un karşısına geçip kırılan kalbinin hesabını soracak ya da… Didem’le kafa kafaya verip Melisa’nın hakkından gelecek. Canı çok yanan Şebnem kendine hakim olup Melisa’ya hak ettiğini verebilecek mi?

Melisa, Aysel’in sözünü dinlemeyip Şebnem’e meydan okudu. Onu defalarca kendi sözünden çıkmaması için uyaran Aysel, gözde gelin adayının cüretkar tavırları karşısında ne yapacağını bilemiyor. Diğer yandan Melisa’nın dönüşüyle Onur’un kafası karıştı mı, hisleri ondan yana döndü mü anlamaya çalışıyor. Yeni dengeleri kurmak için çok uğraşan Aysel, Şebnem’den gelecek sürpriz hamle karşısında ayakta kalmayı başarabilecek mi acaba?

Mesut, Şebnem’in onu üst mercilere şikayet ettiğini öğrenince neye uğradığını şaşırıyor. Tam Niyazi meselesinin peşini bırakacak derken bu şikayet Mesut’un bilenmesine ve yeniden harekete geçmesine neden oluyor. Şebnem tam kurtuldu zannederken, karşısına başka bir yoldan çıkan Mesut, bu kez Şebnem’in sırrına hiç olmadığı kadar yaklaşıyor!

F9XaxeBW0AAcer4?format=jpg&name=medium
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 5. BÖLÜM FRAGMANI

ŞAHANE HAYATIM 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 5. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

F_8EAtIWgAA6hhg?format=jpg&name=large

F_8EB48WoAAfmhc?format=jpg&name=4096x4096

F_8EDCLXIAAV4Th?format=jpg&name=large

F_8ED3AWMAAqKiV?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 5. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Bıçak yarası sonunda Şebnem’i yatağa düşürdü! Yüksek enfeksiyon yüzünden Mesut’un bakımına muhtaç kalan Şebnem, Niyazi’nin açtığı yarayı Mesut’a nasıl açıklayacak? Şebnem’den başından beri şüphelenen Mesut, sonunda aradığı ipucunu elde edip Şebnem’in üzerine tüm gücüyle gidecekken onu durduran ne olacak?

Melisa, Onur’u elde etmeye kararlı! Ancak karşısında Şebnem gibi dişli bir rakip varken işi çok zor. Madem öyle el arttırsın, ortalığı biraz daha karıştırsın, Şebnem’in dibine kadar girip ona kendi evinde meydan okusun! Hem de yanında yepyeni ve gizemli bir oyuncuyla… Peki kim bu tehlikeli oyunun yeni ve şaşırtıcı üyesi?

Şebnem’in geçmişi onu bir türlü rahat bırakmıyor, Selo ve Izbandut onu bulmak için kalkıp Mange’ye kadar geliyor! Melisa, Onur ve Mesut’la mücadele ederken Şebnem, şimdi de hayatını tehlikeye sokacak bu ikiliden kendini sıyırmak zorunda! Güvenecek, yardım isteyecek kimsesi yokken Selo ve Izbandut’tan kurtulmayı başarabilecek mi?

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 6. BÖLÜM FRAGMANI

ŞAHANE HAYATIM 6. BÖLÜM 2. FRAGMANI

ŞAHANE HAYATIM 6. BÖLÜM 3. FRAGMANI

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 6. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

GAfov94XgAAxrue?format=jpg&name=4096x4096

GAfohBZWMAAGvf_?format=jpg&name=large

GAfoiGQWQAAxu25?format=jpg&name=large

GAfot-RWoAA321r?format=jpg&name=4096x4096

GAfojRlXcAAI2Ey?format=jpg&name=large

GAfokNsWAAAHqHn?format=jpg&name=4096x4096

GAfotAMW0AE8VS5?format=jpg&name=large

GAfovAIWUAAXpzT?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
ŞAHANE HAYATIM 6. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Melisa yapacağını yaptı: Şebnem’le Onur’un davetine kolunda Mesut’la gitti! Karşılarında bu beklenmedik çifti gören Şebnem ve Onur neye uğradığını şaşırdı ama gece devam etmek zorunda… Kimse gerçek duygularını açık edemez! Şık yemek masasının etrafında herkes kendi oyununu oynayacak, dörtlünün arasında işler her zamankinden daha çok karışacak!

Bu çok aksiyonlu akşam yemeğinde Mesut’la nişanlanacakları bombasını ortaya atan Melisa, Şebnem’in eline düşüyor. Şebnem ise bu fırsatı kaçırmayıp Melisa’yı kendi oyun arenasına çekiyor! Rakibine nefes bile aldırmayan Şebnem hem İstanbul’a hem Melisa’ya hem de Aysel’e gerçek kraliçenin kim olduğunu gösteriyor! Melisa ise boş durmayacak, Şebnem’e karşılık vermek için harekete geçecek!

Şebnem’in şahane hayatında fırtınalar koparken, Didem’de de sular durulmuyor. Didem’in gözünde mekanına gelen gizemli yabancı olan Selo, gittikçe dikkatini çekmeye başlıyor. Selo’nun ona karşı flörtöz tavırlarına karşı koymakta zorlanan Didem, onunla yeni bir ilişkiye yelken açıp Şebnem’in başını çok büyük bir derde mi sokacak?

Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
F_9hFEAWIAA_ao3?format=jpg&name=large
Heart Zeyno_ZEN  Heart
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler:
Teşekkür verenler: